izmit Aeg Servisi

izmit Aeg Servisi

 

İzmit Aeg Servisi piyasanın en başarılı ve uzman ekibiyle çalışmaktan gurur duyan bizlere sizlerde hakkımızı verecek farklı bir hizmet görmenin tadını çıkartacaksınız. Her gün her saat bize ulaşabilir ve beyaz eşyalarınızdan ya da elektronik cihazlarınızdan herhangi biri arızalandığında bize ulaşabilirsiniz. İzmit da hangi noktada olursanız olun her daim evinizde yapılması gereken bir sorun ise orada halledilir, yedek parça gerekiyorsa da 0 özgün olan parçalar takılır ve yedek parçaların“2 sene garantisi” sizlere İzmit bosh servis şekilde teminatımızdır. Peki, sizlere sunduğumuz genel hizmetler nelermiş onlara bakalım İzmit Aeg Servisi Acil servis hizmeti: yukarıdaki gibi bir durumla karşılaştığınızda hızlı ve sistemli bir biçimde cihazınızdaki ve ya beyaz eşyalarınızdaki sorunları gidermek amacıyla kurulmuş bir hizmettir. arıza kaydınız oluşturulduktan sonra destek olarak kurulmuş ekibimiz derhal evinize gelip sorunu halletmeye çalışacaktır. 0 alıcı memnuniyeti bizim için çok ciddi bir olgudur. Onun için sizlere gece gündüz demeden her saat hizmet edebilmek için kurulmuş sistem ağı size maksimum hizmeti verecektir. Kuşkunuz olmasın sizin emanetiniz, bizim teminatımızdır.İzmit Aeg Servisi
Nöbetçi servis: Tatil günlerinde servis bulamayacağım endişenize son verecek bir sistem. Acil durum çağrılarınızla hafta sonları da ilgilenen arkadaşlar kaliteli bir hizmet anlayışının kapılarını aralıyor. İzmit alanları arasında bulunan müşterilerimiz bize 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilir, dalında uzmanlaşmış (ustalık belgesine sahip), teknik servis elemanlarımızdan bilgi edinebilir ve lüzumlu desteğin sağlanması için talepte bulunabilirsiniz.İzmit Kombi servisi ve klima servisi: İzmit Kombi bakımı, tamiri ve onarımı, İzmit Kombide oluşan arızayı tetkik etme, İzmit Kombinizde orijinal yedek parça kullanması, İzmit Kombinizin taşınması tarzı ile olan her türlü arızanız ve ya sorununuz için teknik destek almak istiyorsanız acil servis hizmetinden yararlanın. İzmit Kombinizin yıllık bakımını da sağlamaktayız. Klimanızdaki ısı ve tasarruf probleminizi İzmit Aeg Servisi ortadan kaldıracak özgün yedek parçaların tedariki siz kıymetli müşterilerimize verdiğimiz başka hizmetlerdendir.

İzmit Aeg Servisi İzmit Buzdolabı servisi: İzmit Buzdolabınızın sensörü ve ya fan motoru arızalandı ve dolabınızda alarm sistemi devamlı çalmakta ve dolabınız soğutma işlemini gerçekleştirmiyorsa sakın korkmayın İzmit Buzdolabınız sadece birkaç işlem görecek sonra yine kaldığı yerden işlevini yerine getirecektir. Tabi ki çok fazla güvendiğiniz ve İzmit Buzdolabınızı teslim ettiğiniz profesyonel personelimiz yardımıyla. Bu beyaz eşya türünde yoğun şekilde yoğun rastlanılan bir arızadır.çamaşır makinesi servisi: genellikle bu makinada karşılan sorun çamaşır makinasının çok çok gürültü yaptığı ve sallanma yaptığından ötürü şikâyet gelir, buradaki çözüm makinanızı sağlam bir yere oturtamamış olmanızdır o sorundan başak Amortisör diye adlandırılan bir parçanın bozulmasıdır. Amortisör değişimi için teknik servis arıza kaydınız alındıktan sonra evinize gelerek günü birlik sadece 30 dakikalık bir sürede, çok fazla bir maliyeti olmaksızın gerçekleştirilebilir. Bunun sebebi de makinanızın biraz eskimesidir olağanüstü bir hal olmadıktan sonra. Bu durumu çözmek için servisimizden yardım alabilirsiniz.


Aeg Servis izmit

Bulaşık makinesi servisi: birçok arızayla karşı karşıya kalabilirsiniz. kimi içine küçük parçaların kaçması yahut bulaşık tozunuzun konulacağı yerlerin bozulması benzeri küçük sorunlar sizin için kocaman bir probleme neden olabilir. Bir alo demeniz yeterli, sizin için büyük bizim için küçük olan bu soruna anında çözüm yolu bulmanın adresi İzmit bosh servis.

Servis firması olarak vizyonumuz, bosh beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin size sorun yarattığı her sorun için basit çözümler üretebilmek ve deneyimli donanıma sahip olan uzmanlarımızla İzmit’de ve memleketimiz genelinde servis sektörünü bir tık daha ileriye taşımak ve yaptığımız işin kalitesini başka müşterilere ulaştırarak; köklü, disiplinli ve sistemli bir çalışma yürüterek, 0 müşteri memnuniyetine ulaşmak ve uzun soluklu ürün kullanımını ve siz değerli müşterilerimizin samimiyetle dolu güvenlerini, sevgilerini kazanmaktır. Misyonumuz ise nitelik seviyesini hep yukarıda tutmak ve devamlılığını sağlamaktır. Her şey sizler için. Saygılar…