Kocaeli Arcelik Servisi

Kocaeli Arçelik Servisi

 

Arçelik Servisi Kocaeli`un her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar istikbal olan alanında uzman servis elemanları Kocaeli markalı bütün cihazların arızalarına uzman bir biçimde çözüm üretmektedir.

Kocaeli Arçelik Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği deneme ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Kocaeli servisleri hizmetleri arasında bulunan, kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve monte edilmesi bulunmaktadır.
Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca Kocaeli`un bütün servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir biçimde yürüten Arçelik Servisi elemanları dalında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir.

Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan Arçelik Servisi Kocaeli`un her yerine ulaşmakta ve arızalara uzman çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını neticeye ulaştıran Kocaeli servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunur.

Arcelik Servisi Kocaeli

Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen Dts Demirhan Teknik yılların verdiği deneme ve dalında uzmanlaşmış kadrosu ile istanbul\`da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 sene garanti veriyoruz. Herhangi bir bozukluk zorunda yapmanız gereken 0262 655 00 06 numaralı çağrı merkezimizi aramak. davet merkezi yetkilisi sıkıntısı not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusunda deneyimli teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede derdi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. eğer sıkıntı telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken mümkün bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için yolları ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele generline hizmet sunuyoruz Çayırova olarakta sizlerleyiz ,Darıca istelerinizede aynıgün servis,Derince geneline tüm mahallelerine servis ,Dilovasıoalrakta sizlerleyiz,Gebze istanbul'a en yakın ilçemiz ama gene bu bölgede bizim himayemizde,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel bizim himayemizde,Kartepe ,Körfez hizmetlerimiz vardır ,ve son olarak sizlerle 7 gün 24 saat arayın sizlerleyiz

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için ciddi bir şeydir. Lütfen bütün görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz bütün çağrılar deneyimli kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.
iş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve müsait fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmakta.
garantili Kocaeli Arçelik Servis Hizmeti
Servis asia kocaeli olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda
Kocaeli bölgesindeki Arçelik beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili şekilde verilmekte.
Servis Hizmetimiz özen ile yapılıyor. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.nur.