Derince Arcelik Servisi

Derince Arçelik Servisi

 

Derince Arçelik Servisi Firmamız Arçelik markasının yetkili servisi değildir. Arçelik markasına özel servis hizmeti vermekteyiz.

Derince Arçelik Servisi , Kocaeli Derincelı bütün müşterilerimize maksimum hizmeti sunmayı vazife edinmiş, kaliteli hizmeti sizlerin ayağına getirmeyi üstlenen, 0 müşteri memnuniyetiyle yola çıkmış servistir. Derince Arçelik Servisi sizlere garantili servis hizmeti sunar. Derince Arçelik Servisi 7 gün 24 saat size hizmet sunmaktan gurur duyar. Garantili teknik servis hizmeti sunmak gerçekten işine güvenen bir servis nedeni ile sağlanabilir. sebebi ise , bir arızayı geçici olarak çözmek kolaydır bunu herkes evinde kendi de yapabilir.Derince Arçelik Servisi lakin önemli olan kalıcı çözüm getirmektir. işte Derince Arçelik Servisi şekilde biz sizlere kalıcı çözümü sunuyoruz , sizlere kalıcı çözümün garantisini veriyoruz. Kalıcı çözüm demek 2 yıl boyunca eğer bir sorun olursa yaptığımız hizmeti tekrar ve bedava şekilde yapacağız demek. 2 yıl boyunca güven içinde ve içiniz sorunsuz bir biçimde hizmet aldığınız ürününüzü kullanabileceksiniz demek. Kısacası Derince Arçelik Servisi , sizlere gönül rahatlığı ile bir servis hizmeti sunuyor ve hizmet karşılığında sizden sadece daimi müşteri olmanızı istiyor. Bizler 0 alıcı memnuniyeti parolasıyla yola çıkmış bir servisiz ve önce müşteri misyonunu üstlenmişiz. Sizlere kaliteli hizmeti getirmek, sizleri mutlu etmek bizim görevimiz. Kısacası vereceğimiz servis hizmeti bir kerelik bir hizmet olmayacaktır, sizlerle tanışmak , en ufak bir sıkıntı olduğunda bizleri geri aramanızı derhal ulaşmanızı ve bizi ararken bir lahza dahi tereddüt etmemenizi sağlamak istiyoruz.


Arcelik Servis Derince

Arçelik markalı herhangi bir elektrikli ev aleti veya beyaz eşyanız için bakım, onarım ve servis hizmeti sağlamaya her lahza hazır bir teknik servis için bizleri arayabilirsiniz. Derince\`da servis için saatlerce hatta günler sonrasına randevu vermekten çok uzak arızayı tıpkı günde ekonomik fiyatlar ile çözebilen bir teknik servis\`cilt hizmet almaya ne dersiniz. Derince Arçelik Servisi Arçelik markalı beyaz eşyalar için bakım, tamir ve kaliteli teknik servis hizmetini saatlerce bekleme derdi olmadan sizlere sunan bir teknik servisi tercih etmek kulağınıza hoş geliyorsa Derince Arçelik servis tam size göre.. orijinal yedek parça can güvenliğinizin teminidir. Güvenilirliği ispat edilmiş fabrika müstahsil Arçelik yedek parçalar beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlarken tıpkı sürede elektrik kaçaklarına bağlı yangın tehlikesini minimum seviyeye indirmektedir. bütün Arçelik arıza onarım işlemlerinde özgün yedek parça kullanmaktayız