Dilovası Ariston Servisi

Dilovası Ariston Servisi

 

Dilovası ilçesinde etkinlik gösteren servisimiz ARÇELiK marka tüm cihazların onarımını yapmaktadır. Bölgenin en eski Ariston servisi şekilde beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde tüm cihazlar 1 sene garantili şekilde onarım edilir. Bünyemizde bulunan uzman personelimiz ile yaptığımız işin arkasındayız. Servis olarak eski yeni bütün cihazlar için lüzumlu olan yedek parçalara sahibiz. Bölgede yıllardır etkinlik işaret eden firmamız en çok tercih edilen teknik servis firmasıdır. Donanımlı servis araçlarımız ile arızalara yerinde müdahale ederiz. Kombi, Dilovası Ariston Servisi beyaz eşya ve klima konusunda deneyimli kadromuzla tüm Ariston cihazlarınız için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz.Ariston marka cihazınızın arızası ne olursa olsun servisimizden 7/24 destek almanız olası. Firmamız alt tarafta belirtildiği gibi hususi servis olarak hizmet vermektedir. bu sahanın en modern hususi servisi olarak sizlere kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ariston cihazlarınızı uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak istiyorsanız servisimizden destek alabilirsiniz.
Cihazınızın modeli ne olursa olsun arzuladığınız zaman arayarak Ariston servis hizmeti alabilirsiniz. Dilovası Ariston Servisi Servisimiz sizlere tıpkı gün arasında ve yerinde hizmet sunuyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak tıpkı gün servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilovası ilçesinin bütün mahalle ve semtlerine tıpkı gün arasında hizmet sunuyoruz.
Ariston çamaşır makinesi tamiri: tüm çamaşır makinesi modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Firmamız bölgede ikamet eden bütün Ariston kullanıcılarına kaliteli ve garantili tamir hizmeti veriyor. Servisimiz sizlere deneyimli ve kaliteli onarım hizmeti veriyor.

DiLOVASı ARÇELiK BEYAZ EşYA SERViSi
DiLOVASı ARÇELiK KOMBi SERViSi
DiLOVASı ARÇELiK KLiMA SERViSi


Ariston Servis Dilovası

Dilovası Ariston Servis firmamız donanımlı servis araçları ile civar semtlerde ikamet eden kullanıcılara da hizmet sunuyor.tüm onarımlar ve değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır. Garanti süresi arasında ki cihazlara servis önceliği tanınr.Dilovası Ariston Servisi