Kocaeli Electrolux Servisi

Kocaeli Electrolux Servisi

 

Kocaeli Electrolux Servisi oluşturan eğitimli teknisyenlerimiz yardımı ile, lüzumsuz deneme yanılma, ve ya yanlış müdahaleden kaynaklanan gecikmeler de ortadan kaldırılarak, hem müşterilerimize uzman hizmet üretilmiş, hem de iş kaybı engellenmiştir.
Kocaeli-electrolux
Yapılanmanın büyük bir hızla büyüdüğü bölgede hizmet sektörünün de tıpkı hızla büyümesi gerektiğine inanan Kocaeli electrolux servisi, bu bilinci hem Kocaeli halkına hem de saha temsilcilerine aşılamak için büyük mücadeleler vermektedir.
Hizmet kalitesinin insana saygının bir işareti olduğunu benimseyen organizasyonumuz, ürettiği bütün katma değerli hizmetlerin merkez noktasının bir üründen öte, o ürünü kullanan insanlar olduğunu bilmektedir.Kocaeli Electrolux Servisi herkezin sahip olduğu üründen en fazla düzeyde faydalanması gerektiğine inanan Kocaeli electrolux servisi, electrolux markalı ürün kullanıcılarının kesintisiz ve üstün fayda sağlamaları için en doğru müdahalelerin yapılmasına büyük önem gösterir.
davet merkezlerimiz vasıtası ile bizlerle irtibata geçebilir arıza kaydınızı ve iletişim bilgilerinizi electrolux hususi Servisine sunarak sizlere mobil gezici servis araçlarımız ile anında hizmet vermekteyiz.Kocaeli electrolux Servisinin müşterilerine sunduğu büyük cazip teknik servis hizmetleri ile pos cihazlarını kullanarak müşterilerine nakit para sıkıntısı yaşatmadan kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaktadır.Kocaeli electrolux Servisi şekilde kalifiye elemanlarımızla en kaliteli hizmeti sizlere sunmayı görev edindik. Görevimiz size en güzel hizmeti, en iyi biçimde biçimde vermektir. işte bu sebeple tüm elemanlarımızı profesyonel ve servis sektörü kapsamında iyi, nitelikli elemanlardır ve de bütün elemanlarımıza gereken eğitimler bir aşırı kez verilmektedir.

Electrolux Servisi Kocaeli


Kocaeli Electrolux Servisi 7 gün 24 saat hizmet sözümüz mevcut. Evet, bizler sizlere çok daha çabuk hizmet verebilmek amaçlı 7 gün 24 saat süresince sizin aramanızı bekliyoruz. 7 gün 24 saat hizmet demek bizlere dilediğiniz her lahza ulaşabilmeniz anlamına gelir. Mesai saatleri dışı, hafta sonu kavramı bulunmaz. Zira teknik servis hizmetimizi sırf belirlediğimiz bazı günler alabilirsiniz diye sınırlama getirmiyoruz. Her lahza bir sorun olabilmekte ve o an bize ulaşmak isteyebilirsiniz. özellikle gezici acil hizmet ekibimiz ile size en kısa sürede ulaşıyoruz ve taleplerinizi alıyoruz. Evdeki elektronik cihazınızda ivedi şekilde düzeltilmesi gereken bir problem olduğunda direk bizi arayın ve anında gelip derdi çözüp sıkıntısı halledelim.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele Çayırova ,Darıca ,Derince,DilovasıGebze Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel Kartepe ,Körfez

Kocaeli Electrolux Servisiişin sırr, alıcı memnuniyeti. Evet garantili teknik destek hizmetimizde, garantili servis hizmetimizde ve de garantili orijinal yedek parça tedarik hizmetimizde 0 alıcı memnuniyeti ilkemizi koruyoruz ve bu misyonda vazife alıyoruz. işini severek yapan uzman personelimiz ile, size kalifiye hizmeti sunuyoruz ve tüm bu hizmetler karşılığında sizlerden pozitif tepkiler alıyoruz. tüm bu işlemler doğrultusunda memnun kalmış bir müşterinin arka bildirimleri sonucu şekilde 0 müşteri memnuniyeti ilkemizi herzaman koruyoruz.
Servislerimiz tek seferlik değildir. Biz düzelttik daha sonra sıkıntı olursa siz çözün veya yine ücretli hizmet alın demiyoruz. Teknik servis hizmetimiz ile evdeki bozulan tüm elektronik eşyalarınıza garantili üstelik 2 yıl garantili teknik destek hizmeti veriyoruz. Bu vermiş olduğumuz garantili teknik destek içinde , değiştirilen parçada yine sıkıntı olmayacağını taahhüt ederiz. Söz gelişi kombinizde bir parça bozuldu ve orijinal yedek parça servisimiz ile bu parçayı tedarik ettiniz ve gereken montaj ve kurulumu yaptık. işte bizden tedarik etmiş olduğunuz o parça için 2 sene arasında parça konusunda bir sıkıntı olduğunda garanti konusunda yine hizmet veriyoruz.Kocaeli Electrolux Servisi yalnızca yepyeni aldığınız sıfır ürünlerde garanti olduğunu sanıyordunuz değil mi? veya bir ürün alırken garantili ürün olması için alacağınız ürünü aldığınız yere dikkat ediyorsunuz. üstelik garantinin güvenilir bilindik ve tanınan bir yerden olması sizin için her zaman bir seçim nedeni olmuştur. işte tüm bunları göz önüne alarak bizden garantili teknik destek hizmeti, garantili servis hizmeti almak sizler için öncelik olacaktır. Adeta yepyeni ürün alırmış bunun gibi garantili servis hizmeti. Biz teknik destek hizmetimiz de ve servis hizmetimiz de, gündelik , mevsimlik, dönemlik, senelik bakım hizmetlerimizde de size ürününüzü önceden bulunduğu bu gibi ilk gün aldığını gibi kullanabileceğinizi vaat ederiz ve yeniden sıfır ürünmüş benzeri garantili şekilde gönül rahatlığıyla aklınız kalmadan servis hizmetimizden yaralanabileceğinizi vaat ediyoruz. tüm bu vaatler ışığında Kocaeli electrolux Servisi, size bir telefon numarası kadar yakın.