kartepe Electrolux Servisi

kartepe Electrolux Servisi

 

kartepe Electrolux Servisi Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen mt. Teknik yılların verdiği deneme ve dalında uzmanlaşmış kadrosu ile istanbul\`da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz. Herhangi bir bozukluk durumunda yapmanız gereken 0542 849 34 61 numaralı davet merkezimizi aramak. çağrı merkezi yetkilisi sorunu not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusunda deneyimli teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede sıkıntısı tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. eğer sıkıntı telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken mümkün bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı biçimde çözümü için metodları ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.kartepe Electrolux Servisi Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli şekilde servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yaparız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için ciddi bir şeydir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz bütün çağrılar profesyonel kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.

Electrolux Servis kartepe


meslek modeli şekilde kaliteli hizmeti hızlı ve müsait fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmakta.
Garantili Kartepe electrolux Servis Hizmeti kartepe Electrolux Servisi metre Teknik ticaret olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için devamlı değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda
Kartepe bölgesindeki electrolux beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 sene garantili olarak verilir.
Servis Hizmetimiz itina ile yapılır. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.