Kocaeli Franke Servisi

Kocaeli Franke Servisi

 

Kocaeli Franke Servisi Teknolojideki gelişmeler tüm sektörleri etkiliyor. bundan sonra tüm sektörlerdeki firmalar insan odaklı ve alıcı memnuniyeti temelinde faaliyet gösteriyor. Bu yeni hal hem üretim sektöründe hem de hizmet sektöründe yaşanıyor. örneğin son derece kaliteli üretilmiş bir beyaz eşya ürünü eğer servis hizmeti meselesinde yetersizse o ürünün satışları hemen etkileniyor ve düşüyor. franke beyaz eşyalar üretim kalitesiyle tartışılmaz üstünlüklere sahiptir fakat yaygın ve kaliteli servis hizmetleriyle de marka olmayı başarmıştır. Beyaz eşya servis hizmetlerinde sürat, kalite ve güven firmamız için çok aşırı mühimdir.Kocaeli Franke Servisi Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri bu gibi beyaz eşyalar teknoloji harikası ürünlerdir. Bu eşyalar sayesinde bugün konforlu bir hayat sürebiliyoruz. özellikle kadınlar bu eşyalar yardımıyla çalışma hayatında sorunsuz edebilmekte ve daha çok aşırı sosyal hayata katılabilmektedir. Kadınlar için artık hususi çalışa günleri yok. Akşam yemek yerken makine çamaşırları yıkamakta, televizyon izlerken makine bulaşıkları yıkamaktadır. Kocaeli Franke Servisi Buzdolabında her an taze yiyecekler bulunmaktadır ve yemekleri saklama sorunu yaşamamaktadır.ancak bizlere bunca konfor verici beyaz eşyalar arızalandıklarında da hayatımız çok aşırı menfi etkileniyor. Evde yapılması gereken tüm işler aksıyor, yarım kalıyor. Kombi arızalarında sıcak su elde edemiyoruz, klimalar arızalandığında serinleyemiyoruz. Bu nedenle beyaz eşya bakım ve onarım hizmetleri ürünün kendisi kadar önemli bir şeydir. Kocaeli franke servis firması şekilde bu önemi kavramış durumdayız. gelişmiş alt yapımızla ve uzman kadromuzla en geniş çevreye, en kaliteli hizmeti, en hızlı biçimde götürebiliyoruz.

Franke Servisi Kocaeli


Kocaeli Franke Servisi 7/24 hizmet sağlayan franke servisleri yardımı ile müşterilerimiz servis hizmeti bekleme sıkıntısı yaşamıyor. Yeterli sayıdaki servis araçlarımızla bildirilen tüm arızaların onarımlarını yapıyoruz. Bir yıllık işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Eğitimli personelimiz müşterilerimizi meydana gelen arızaların nedeni konusu için bilgilendiriyor ve dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor. Böylece cihazınızın daha uzun süre sorunsuzca çalışmasını sağlamış olmaktadır. Servis ücretlerimiz son derece uygun düzeydedir ve kredi kartıyla kapıda peşin veya taksitli ödeme imkânlarımız da bulunmaktadır. Firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir.Hepinizin gönlünden gecen beyaz eşyalarınız için güvenilir, beyaz eşyalarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir beyaz eşya servisi bulabilmektir.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele Çayırova ,Darıca,Derince,Dilovası,Gebze,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel ,Kartepe ,Körfez

Kocaeli Franke ServisiKocaeli franke Servisi işte tam da bu noktada devreye giriyor. franke Servisi Kocaeli halkının franke buzdolabı, franke bulaşık makinesi, franke çamaşır makinesi ve başka bütün franke beyaz eşyalarının tamir, bakım-tamir işlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. bununla birlikte bizleri arayarak beyaz eşyalarınız hakkında aklınıza takılan sorular varsa bunları sorabilir beyaz eşyalarınız konusunda telefondan bilgi alabilirsiniz. aynı sürede internet sayfamızdan da beyaz eşyalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.yıkama yapmadan öncelikle nelere dikkat edilmeli?
Kocaeli Franke Servisi öncelikle çamaşır makinesinde yıkama yapacağınız süre kumaşlarınızı renklerine, kirlilik derecelerine, hangi su sıcaklığında yıkanabilecekleri göre ayırmanız gerekmektedir. Bunun için kumaşların etiketlerinde bulunan yıkama talimatlarını her zaman incelemelisiniz. Kıyafetlerinizin ceplerinde herhangi bir madeni, bozuk para bulunuyorsa bunları her zaman çıkarın zira bunlar makineye ziyan vermektedir. Un vb. maddelerin sık bulunduğu kumaşları önce silkeleyip sonra makineye koyunuz. Bu tip maddeler zaman geçtikçe makinenizin içinde birikerek problem yaratabilir.