Kocaeli Generalelectric Servisi

Kocaeli Generalelectric Servisi

 

Kocaeli Generalelectric Servisi Beyaz eşya servisi hakkında güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen Teknik yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile istanbul\`da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 sene garanti veriyoruz. Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken 0542 849 34 61numaralı davet merkezimizi aramak. çağrı merkezi yetkilisi derdi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusu için profesyonel teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı biçimde çözümü için alternatifleri ile birlikte önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında bozukluk hızla giderilir.Kocaeli Generalelectric Servisi
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için devamlı olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yaparız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemli bir şeydir. Lütfen bütün görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz bütün çağrılar profesyonel kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.
meslek modeli şekilde kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu barındırmakta.

Generalelectric Servisi Kocaeli


Kocaeli Generalelectric ServisiGarantili kocaeli Generalelectric Servis Hizmet Kocaeli Generalelectric Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için devamlı değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda
kocaeli bölgesindeki Generalelectric beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 sene garantili şekilde verilmekte.
Servis Hizmetimiz özen ile yapılmaktadır. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.
Generalelectric yetkili servisleri, Generalelectric markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz sürekli deneyimli eğitime tabi tutulan ekip tarafından hızlı ve kaliteli bir biçimde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Generalelectric, 400\`e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.
Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilir. Generalelectric temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, Generalelectric davet yönetim Merkezi\`ni aramanız yeterli olacaktır; alternatifler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele Çayırova ,Darıca -,Derince Dilovası,Gebze ,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,KaramürselKartepe ,Körfez

Kocaeli Generalelectric Servisi Servisimiz haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. generalelectric markalı cihazlarınızın onarımını servisimizde korkusuzca yaptırabilirsiniz. Evinizde kullandığınız generalelectric bulaşık makinesi, generalelectric çamaşır makinesi, generalelectric buzdolabı, generalelectric kombi, generalelectric klima bu gibi cihazlar bozulduğu zaman bundan böyle kaygı etmenize gerek yoktur sebebi ise böyle bir halde size bir telefon kadar yakın olan Kocaeli generalelectric servisini arayarak sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayabiliriz.