Derince Arcelik Servisi

Derince Profilo Servisi

 

Derince Profilo Servisi Firmamız Profilo markasının yetkili servisi değildir. Profilo markasına özel servis hizmeti vermekteyiz.

Derince Profilo Servisi , Kocaeli Derincelı bütün müşterilerimize maksimum hizmeti sunmayı vazife edinmiş, kaliteli hizmeti sizlerin ayağına getirmeyi üstlenen, 0 müşteri memnuniyetiyle yola çıkmış servistir. Derince Profilo Servisi sizlere garantili servis hizmeti sunar. Derince Profilo Servisi 7 gün 24 saat size hizmet sunmaktan gurur duyar. Garantili teknik servis hizmeti sunmak gerçekten işine güvenen bir servis nedeni ile sağlanabilir. sebebi ise , bir arızayı geçici olarak çözmek kolaydır bunu herkes evinde kendi de yapabilir.Derince Profilo Servisi lakin önemli olan kalıcı çözüm getirmektir. işte Derince Profilo Servisi şekilde biz sizlere kalıcı çözümü sunuyoruz , sizlere kalıcı çözümün garantisini veriyoruz. Kalıcı çözüm demek 2 yıl boyunca eğer bir sorun olursa yaptığımız hizmeti tekrar ve bedava şekilde yapacağız demek. 2 yıl boyunca güven içinde ve içiniz sorunsuz bir biçimde hizmet aldığınız ürününüzü kullanabileceksiniz demek. Kısacası Derince Profilo Servisi , sizlere gönül rahatlığı ile bir servis hizmeti sunuyor ve hizmet karşılığında sizden sadece daimi müşteri olmanızı istiyor. Bizler 0 alıcı memnuniyeti parolasıyla yola çıkmış bir servisiz ve önce müşteri misyonunu üstlenmişiz. Sizlere kaliteli hizmeti getirmek, sizleri mutlu etmek bizim görevimiz. Kısacası vereceğimiz servis hizmeti bir kerelik bir hizmet olmayacaktır, sizlerle tanışmak , en ufak bir sıkıntı olduğunda bizleri geri aramanızı derhal ulaşmanızı ve bizi ararken bir lahza dahi tereddüt etmemenizi sağlamak istiyoruz.


Arcelik Servis Derince

Profilo markalı herhangi bir elektrikli ev aleti veya beyaz eşyanız için bakım, onarım ve servis hizmeti sağlamaya her lahza hazır bir teknik servis için bizleri arayabilirsiniz. Derince\`da servis için saatlerce hatta günler sonrasına randevu vermekten çok uzak arızayı tıpkı günde ekonomik fiyatlar ile çözebilen bir teknik servis\`cilt hizmet almaya ne dersiniz. Derince Profilo Servisi Profilo markalı beyaz eşyalar için bakım, tamir ve kaliteli teknik servis hizmetini saatlerce bekleme derdi olmadan sizlere sunan bir teknik servisi tercih etmek kulağınıza hoş geliyorsa Derince Profilo servis tam size göre.. orijinal yedek parça can güvenliğinizin teminidir. Güvenilirliği ispat edilmiş fabrika müstahsil Profilo yedek parçalar beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlarken tıpkı sürede elektrik kaçaklarına bağlı yangın tehlikesini minimum seviyeye indirmektedir. bütün Profilo arıza onarım işlemlerinde özgün yedek parça kullanmaktayız