Kocaeli Regal Servisi

Kocaeli Regal Servisi

 

Kocaeli Regal Servisi Kocaeli Regal Televizyon Bakım ve onarım servisi maksimum onarım servisi ve ustalarıyla çalışmaktadır. Kocaeli Regal Televizyon elektronik servis merkezimize korkmadan emanet edebilirsiniz.Kocaeli Regal Televizyon servisi atölyesi ve merkezi şekilde büyük önem taşımaktadır.Kocaeli Regal Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd plazma projeksiyon onarımını yapabilmektedir.
profesyonel Kocaeli Regal Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla Kocaeli Regal Televizyon servisi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek nitelik de hizmet vermekteyiz.
Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden taviz vermeden azimle yola devam ederiz.
Regal markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi bunun gibi evinizde ve ya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız bozukluk yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.
davet merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.
Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak yahut atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.
Kocaeli ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.

Regal Servisi Kocaeli


çalışma şeklimiz sistemli ve sıralı bir sisteme dayanmaktadır. Siz bizi aradığınızda size en yakın mobil Kocaeli regal servisimiz yönlendiriyoruz. Evinize gelen deneyimli teknikerlerimiz ilk şekilde cihazınızın arızasını tespit ettikten sonra arızanın evinizde ve ya atölyemizde yapılması gerektiği bilgisini verirler. Kocaeli Regal Servisi Daha sonra cihazınızın arıza tutarını size belirtirler. Servisimizde hiçbir işe fiyat bilgisi vermeden başlayamayız. Bunların yanı dizi cihazınız için tetkik ettiğimiz tamir bedeli sabit kalır. Size verdiğimiz rakamın muhakkak üstüne çıkmayız. Kocaeli regal servisimizin atölyesinde yapılacak her onarımda cihazınızın parasız periyodik bakımını da yapmaktayız. Kocaeli regal servisi ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu size her zaman kanıtlamak için bütün personelimizle beraber size daha kaliteli bir hizmetin nasıl verilebileceğini düşünüyor ve geliştiriyor ve uygulama aşamasına getiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele generline hizmet sunuyoruz Çayırova olarakta sizlerleyiz ,Darıca istelerinizede aynıgün servis,Derince geneline tüm mahallelerine servis ,Dilovasıoalrakta sizlerleyiz,Gebze istanbul'a en yakın ilçemiz ama gene bu bölgede bizim himayemizde,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel bizim himayemizde,Kartepe ,Körfez hizmetlerimiz vardır ,ve son olarak sizlerle 7 gün 24 saat arayın sizlerleyiz

Kocaeli Regal Servisi Servisimiz haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. regal markalı cihazlarınızın onarımını servisimizde korkusuzca yaptırabilirsiniz. Evinizde kullandığınız regal bulaşık makinesi, regal çamaşır makinesi, regal buzdolabı, regal kombi, regal klima bu gibi cihazlar bozulduğu zaman bundan böyle kaygı etmenize gerek yoktur sebebi ise böyle bir halde size bir telefon kadar yakın olan Kocaeli regal servisini arayarak sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayabiliriz.
Servisimizde yapılan her tamir ekonomik ücretlerle yapılmaktadır ve bu konu hakkında servisimiz her zaman en hesaplı tamir garantisi sunmaktadır. Her yapılan onarım için servisimiz 2 yıl garanti vermektedir. profesyonel teknisyenlerimiz ve davet merkezi operatörlerimiz yardımıyla siz cihazınızda ki arızayı daha telefonda bize iletirken sorunun nereden olabileceğini size söylüyoruz.