Kocaeli Subzero Servisi

Kocaeli Subzero Servisi

 

Kocaeli Subzero Servisi Kocaeli Subzero Teknik Servisimiz ile 7/24 Kocaeli bölgesinin her yerinde alanında profesyonel çalışanlarımızla yerinde servis hizmeti vermekteyiz.
çözüm getiren çalışanlarımızın kaliteli hizmet anlayışı ile Subzero marka beyaz eşyalarınızın her çeşitli
Bakım,Yedek Parça değişim işlemi, Tamirat, Onarımını itina ile yapmaktayız.
davet Merkezi teknik destek ile yerinde servis için adres kaydınız yaptırabilirsiniz.
Firmamızın değişimini yaptığı tüm yedek parçalar ve yapmış bulunduğu bakım, tamir için 1 yıl garanti vermektedir.
Alo Servis teknik desteğimizle ve uzman kadromuz ile Subzero Kocaeli Teknik Servisi olarak
sizlerin memnuniyetin kazanmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.Kocaeli Subzero Servisi mobil servis vasıtası yönlendirmesiyle tüm Kocaeli semtine Subzero Servis hizmeti sunmaktadır.
Subzero marka cihazınızda bozukluk çıkması mecburiyetinde veya bakım veya tamir isteğiniz olduğunda hususi Subzero Teknik Servisi çağrı Merkezi numarasından bizleri arayarak gün servis isteğinde bulunabilirsiniz.Kocaeli Subzero Servisi Subzero Servisi \`ni arayarak acil servis isteğinde de bulunduğunuzda, hemen size en yakın servis aracına yönlendirilir.
Kocaeli Subzero Servisi hizmetleri 1 sene parça garantili olarak verilmekte. Servis istekleri online şekilde takip edilmektedir.
isterseniz Kocaeli Subzero Servis talebinizi online olarakda yapabilirsiniz. Kocaeli Subzero Servisi isteğini Online iletişim Formu doldurmak suretiyle isteyebilirsiniz.
Kocaeli ve yakın semtlere Subzero servis hizmeti veren firmamız 12 yılı aşkın tecrübesiyle ve güler yüzlü, işinin ehli ustalarla müşteri memnuniyeti odaklı şekilde çalışmaktadır.
Beyaz eşya sahasının lider firmalarının arasında yerini almış olan Servisimiz Subzero beyaz eşya ve klima servisi şekilde arıza bakım ve tamir hizmetleri için Beşiktaş ilçesi ve Kocaeli semtine beyaz eşya servisi şekilde hizmet vermektedir.Firmamız yıllardır bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve teknik bilgisi yüksek olan servis ustalarımızla hizmetinizdedir.Kocaeli Subzero servisi olarak hiç değişmeyen hizmet kalitesi ve yapılan işlerde garanti sunması ile siz kıymetli müşterilerimize servis hizmetleri sunuyor.18 yıldır beyaz eşya, klima, kombi bakım ve tamir sektöründe edindiğimiz deneme ve deneyimimizi gelişen teknoloji karşında devamlı yeniliyor sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Subzero Servisi Kocaeli


Kocaeli Subzero Servisi çalışma şeklimiz sistemli ve sıralı bir sisteme dayanmaktadır. Siz bizi aradığınızda size en yakın mobil Kocaeli subzero servisimiz yönlendiriyoruz. Evinize gelen deneyimli teknikerlerimiz ilk şekilde cihazınızın arızasını tespit ettikten sonra arızanın evinizde ve ya atölyemizde yapılması gerektiği bilgisini verirler. Kocaeli Subzero Servisi Daha sonra cihazınızın arıza tutarını size belirtirler. Servisimizde hiçbir işe fiyat bilgisi vermeden başlayamayız. Bunların yanı dizi cihazınız için tetkik ettiğimiz tamir bedeli sabit kalır. Size verdiğimiz rakamın muhakkak üstüne çıkmayız. Kocaeli subzero servisimizin atölyesinde yapılacak her onarımda cihazınızın parasız periyodik bakımını da yapmaktayız. Kocaeli subzero servisi ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu size her zaman kanıtlamak için bütün personelimizle beraber size daha kaliteli bir hizmetin nasıl verilebileceğini düşünüyor ve geliştiriyor ve uygulama aşamasına getiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : Başiskele Çayırova ,Darıca ,Derince,Dilovası,Gebze,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel ,Kartepe ,Körfez

Kocaeli Subzero Servisi şekilde bakımlarına baktığımız başlıca ürün gruplarını şu biçimde sıralayabiliriz.Subzero çamaşır makinesi, bulaşık ve kurutma makinesi, fırın, set üstü ocak, Termosifon, şofben, Derin dondurucu, nebati gaz sobası, klima, kombi vb bunun gibi Subzero ürünlerinin bakım onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz.Servisimiz Subzero beyaz eşyalarınıza garanti süresi bitiminden itibaren servis hizmeti sağlamakta.Servislerimiz Sabah 09:00 ile Akşam 18:00 saatleri arasında siz kıymetli müşterilerimize kesintisiz aynı gün arasında hizmet vermektedir.Takılan yedek parçalar servisimiz nedeni ile 1 yıl süreyle garanti kapsamına alınmaktadır.Beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar için teknik destek almak ya da bizden servis talebinde bulunmak için bizlere davet merkezimizden ulaşabilir gereken desteği alabilirsiniz.KALiTELi BiR SERViS profesyonel TEKNiK KADRO ile sizlere hizmet için herzaman hazırız.
kıymetli MüşTERiLERiMiZ SERViS çAğıRıRKEN NELERE DiKKAT ETMELiSiNiZ
• internet üzerinden servis ararken her zaman iletişim bölümüne bakınız açık adresini belirtmiş mi.
• öteki bir ciddi husus servisin sabit telefonu varmı sabit telefonu olmayan servislere saygınlık etmeyiniz.
• Beyaz eşyanızı onarım için servise teslim ederken her zaman ürünü teslim ettiğinize dair evrak isteyiniz.
• Cihazınızı teslim ederken ve teslim alırken ezik çizik varsa bunu belgele yazdırınız.
Kocaeli Subzero Servisi Beyaz eşyanızın tamiri bittikten sonra teslim alırken değişen yedek parça ile alakalı servis formu ve ya faturasını isteyiniz.
• Size verilen bu belgeyi bir yıl süre zarfında kaybetmeyiniz.
• ücretsiz arıza tespiti yapıyoruz diyen firmalara muhakkak itibar etmeyiniz hiçbir hizmet bedelsiz olmamakta.
• Servis sektöründe de bu işle uzaktan yakından alakası olmayan kişilerin bu işi yapmaya başladığını ve tüketicileri mağdur ettiğini tespit ettik ve siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek amacı ile bu konuyu sizlerle paylaşmak istedik.
Subzero BUZDOLABLARıNıZDA KARşıLAşABiLECEğiNiZ SORUNLAR
• Buzdolabınızın yan duvarı ve orta nesil ısınıyor ise bu normaldir.
• Buzdolabınız besinleri donduruyor ise termostat konumu yüksek veya termostat arızalı olabilmekte.
• Buzdolabınızın üst bölümü soğutuyor alt bölümünü soğutmuyor ise defros grubu arızalıdır.
• Elektronik buzdolabların da al ünlem göstergesi yanıyor ise dolabınızda soğutma derdi olmaktadır bizi arayınız
• Buzdolabınız ses yapıyor ise fanlardan veya kompresörden kaynaklanıyordur.
• Kondanser bulunan buzdolaplarında her zaman her altı ayda bir kondanser temizliği yapılmalıdır.
• Buzdolabında gaz bitmiş diye bir bozukluk bulunmamakta gazın bitmesi için daima gaz kaçağı olması gerekir.
• Buzdolabınız 3 yada 5 saniye durup yine çalışır bunun gibi yapıp çalışmıyor ise kompresör ve ya role termik arızalıdır.
• Elektronik buzdolaplarında prizde elektrik mevcut fakat çalışmıyor ise kart arızalıdır.
Kocaeli Subzero Servisi Buzdolabınızın arasında damlacıklar şeklinde terleme görüyor iseniz kapı contaları özelliğini kaybetmiş olabilmekte.
• Buzdolabının kapısı kapanıyor metre kontrol ediniz kapının tam kapanmaması terleme yapmasına sebep olur
• başka sorunlar için çağrı merkezimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.