başiskele Teba Servisi

başiskele Teba Servisi

 

başiskele Teba Servisi Son yıllarda hayatlarımızı iyice teknolojiye bağlı şekilde yaşamaya başladık. Teknolojik gelişmeler hız kesmeden devam ediyor ve yaşam tarzlarımız bu gelişmelere göre şekilleniyor. Yıllar önce çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kombi ve klimaların bu denli hayatımıza gireceğini düşünemezdik. Beyaz eşya dediğimiz bu ürünler çoktan hayatımıza girdi ve her sene yepyeni modellerle, yepyeni fonksiyonel özellikler eklenerek hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedirler. Beyaz eşyaların bu kadar yaygın kullanılmaları servis hizmetlerine olan ihtiyacı da arttırıyor. lakin tıpkı zamanda servis ücretlerinde nitelik de artıyor.
Firmamız teba beyaz eşyaların kalitesine müsait biçimde servis hizmetlerinde de hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet ilkesinden vazgeçmiyor. Başiskele teba servis çalışanlarının tümü teba ürünleri konusu için eğitimler alıyor. En eski modelden en yeni modele kadar bütün ürünlerin bakım ve onarımlarını yılların deneyimiyle kolayca yapabiliyor. Firmamız müşterilerine asla servis hizmeti bekleme derdi yaşatmıyor. Herhangi bir eşyanızda arıza meydana geldiğinde bizi telefonla arayarak arıza kaydı yaptırıyorsunuz ve size gün üçündeki bir saatte randevu veriliyor. Randevu saatinde ise ekiplerimiz gelerek problemi gideriyor.başiskele Teba Servisi
çok fazla sayıda gezici servis aracımız olduğu için aynı anda bile farklı arıza noktalarına gidebiliyoruz. Servis araçlarımızda her türlü tamir aletleri ve yedek parça bulunuyor ve kısa sürede bozukluk giderilmiş olmaktadır. Beyaz eşyalardaki arızalar zamanında giderilmezse evlerde büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olmakta. Bu nedenden dolayı firmamız acil durumlarda mesai saatleri dışında da hizmet veriyor ve müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamakta.
Başiskele teba servisleri ödeme kolaylıkları ile de müşterilerimizi rahatlatıyor. Kapıda kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme imkânları sunuyor. Firmamız sadece arızalarda değil, bakım işlemlerinde de hız ve kaliteden vazgeçmiyor. Kombi ve klima benzeri cihazlarınızın her sene yapılaması gereken yıllık bakımlarını da titizlikle yapıyor. Yapılan bütün işlemler ve uygulanan yedek parçalar firmamızın bir yıllık garantisinde oluyor. üstün teknolojilerle yapılmış olan teba beyaz eşyaları kullananlar servis hizmeti alma meselesinde da sorun yaşamıyor. Firmamız 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Teba Servis başiskele

başiskele Teba Servisi çamaşır makineleri, bu zamanlarda hanımların en büyük yardımcılarından birisidir. özellikle gün arasında kadınların eskiden çok fazla uzun süreler harcamak mecburiyetinde kaldıkları çamaşır yıkama faslını daha modern bir duruma getirerek, bundan böyle çok fazla daha kolay ve aşırı daha hızlı bir şekilde çamaşırlarını yıkayabilmelerine destekçi olmakta.
Bu alanda teba markasının üstün teknolojisi de daha ekonomik ve daha tasarruflu bir çamaşır makinesi kullanım imkanı sunuyor. Başiskele teba Servisi şekilde bizler, teba markalı çamaşır makinesi modellerinizde karşı karşıya kalabileceğiniz her tür bozukluk ile ilgili şekilde modern çözümleri, çok aşırı kısa süreler içinde sunuyoruz.
teba çamaşır makinesi modelinizde karşı karşıya kalabileceğiniz sıkma yapmaması derdi için başiskele Teba Servisi hizmetlerimize başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu sayede Başiskele sınırları içerisinde gezici şekilde bulunan teknik ekiplerimiz en kısa zaman içerisinde evinize gelerek, arızalı olan ve sıkma yapmayan teba çamaşır makinenizin onarımı için bozukluk tespit işlemini başlamaktadır.
Bu bozukluk tespiti sırasında teknik ekiplerimiz, arızalı parçalar olabilecek ana yıkama motorunu kontrol etmektedir. Bunun sebebi de çoğunlukla teba çamaşır makinelerinin ana yıkama motorunun kömürlerinin bitmesidir. Bu noktada lüzumlu onarımı oluşturan teknik personelimiz eğer arızayı burada tespit edemez ise bir öteki bozukluk kaynağı şekilde, aşırı ender karşılaşılan elektronik kart üzerinde tiryak arızası ile ilgili kontrolleri yapmaktadır. Onarımı yapılmasının dışında lüzumlu olan durumlarda özgün yedek parçası ile değişim yapmak yapılarak, çamaşır makinenizin sıkma arızası giderilmektedir.