Kocaeli White Westinghouse Servisi

Kocaeli White Servisi

 

Kocaeli White Westinghouse Servisi Beyaz eşya servisi meselesinde güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen Asia Teknik yılların verdiği tecrübe ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile istanbul\`da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 sene garanti veriyoruz. Herhangi bir bozukluk durumunda yapmanız gereken 0542 849 3461 numaralı çağrı merkezimizi aramak. çağrı merkezi yetkilisi sıkıntısı not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi meselesi için deneyimli teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken mümkün bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için yolları ile birlikte önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında bozukluk hızla giderilir.Kocaeli Westinghouse Servisi Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için devamlı şekilde servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz bütün çağrılar uzman kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir.
meslek modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu barındırmakta.
Garantili Kocaeli westinghouse Servis Hizmeti
Asia Teknik ticaret olarak siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda
Kocaeli bölgesindeki westinghouse beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 sene garantili olarak verilmekte.
Servis Hizmetimiz özen ile yapılıyor. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.Kocaeli’ da beyaz eşya ve kombi onarım bakım servis hizmeti sunan bir firmadır.

White Westinghouse Servisi Kocaeli


çalışma şeklimiz sistemli ve sıralı bir sisteme dayanmaktadır. Siz bizi aradığınızda size en yakın mobil Kocaeli westinghouse servisimiz yönlendiriyoruz. Evinize gelen deneyimli teknikerlerimiz ilk şekilde cihazınızın arızasını tespit ettikten sonra arızanın evinizde ve ya atölyemizde yapılması gerektiği bilgisini verirler. Kocaeli White Westinghouse Servisi Daha sonra cihazınızın arıza tutarını size belirtirler. Servisimizde hiçbir işe fiyat bilgisi vermeden başlayamayız. Bunların yanı dizi cihazınız için tetkik ettiğimiz tamir bedeli sabit kalır. Size verdiğimiz rakamın muhakkak üstüne çıkmayız. Kocaeli westinghouse servisimizin atölyesinde yapılacak her onarımda cihazınızın parasız periyodik bakımını da yapmaktayız. Kocaeli westinghouse servisi ile çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu size her zaman kanıtlamak için bütün personelimizle beraber size daha kaliteli bir hizmetin nasıl verilebileceğini düşünüyor ve geliştiriyor ve uygulama aşamasına getiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz ilçelerimiz : BaşiskeleÇayırova ,Darıca ,Derince,Dilovasıoalrakta sizlerleyiz,Gebze,Gölcük ,İzmit ,Kandıra ,Karamürsel bizim himayemizde,Kartepe ,Körfez

Kocaeli White Westinghouse Servisi Servisimiz haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. westinghouse markalı cihazlarınızın onarımını servisimizde korkusuzca yaptırabilirsiniz. Evinizde kullandığınız westinghouse bulaşık makinesi, westinghouse çamaşır makinesi, westinghouse buzdolabı, westinghouse kombi, westinghouse klima bu gibi cihazlar bozulduğu zaman bundan böyle kaygı etmenize gerek yoktur sebebi ise böyle bir halde size bir telefon kadar yakın olan Kocaeli westinghouse servisini arayarak sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayabiliriz.
Servisimizde yapılan her tamir ekonomik ücretlerle yapılmaktadır ve bu konu hakkında servisimiz her zaman en hesaplı tamir garantisi sunmaktadır. Her yapılan onarım için servisimiz 2 yıl garanti vermektedir. profesyonel teknisyenlerimiz ve davet merkezi operatörlerimiz yardımıyla siz cihazınızda ki arızayı daha telefonda bize iletirken sorunun nereden olabileceğini size söylüyoruz.